Директорът на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ – г-жа Гайтанинчева, връчи дипломите на учениците от 12. клас.
В приятна и спокойна атмосфера зрелостниците получиха заслужените си дипломи – резултат от години труд, постоянство и стремеж към знания.
Поздравяваме всички зрелостници за успешното завършване на средното им образование и им пожелаваме здраве, увереност и много бъдещи успехи.
На всички, на които предстоят кандидатстудентски изпити, пожелаваме отлични резултати, спокойствие и сбъдване на мечтите за прием в желаните университети и специалности.